Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut

21:24 | 10 Tetor 2019

Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan lajmi.net.

Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e tyre, Anwar Hadid.

Mediet e huaja kanë publikuar disa fotografi, në të cilat Gigi, Bella dhe Dua shihen duke shëtitur rrugëve të Nju Jorkut.

Që të trija dukeshin shumë atraktive, vëmendjen e merrte Bella e veshur e tëra në të zeza, duke vënë në pah këmbët në minifund.

Kujtojmë se Dua Lipa të dashurin Anwar Hadid e kishte sjellur në Kosovë gjatë verës, në festivalin “Sunny Hill”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara