Dua Lipa ju uron mirëmëngjesi me këtë paraqitje nga Londra

09:25 | 7 Nëntor 2019

Ajo është njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare, që me talentin dhe këngët e saj ka bërë për vete miliona fansa anë e kënd botës, shkruan Indeksonline.

Dua është shumë e dashur për publikun shqiptar qoftë me këngët e saj, qoftë me paraqitjet e saj publike ku gjithnjë shfaq pozitivitet dhe dashuri.

Së fundmi ajo është shfaqur nga Londra heret në mëngjes, duke ju uruar të gjithë fansave një ditë të mbarë.

Këngëtarja si gjithnjë me një dukje të bukur dhe të veçantë, është paraqitur në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 35 milionë fansa.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara