Dua Lipa bëhet gati për performancën në ‘Grammy Awards’

22:59 | 9 Shkurt 2019

Dua Lipa do të performoj në natën më prestigjioze të ndarjes së çmimeve në muzikë ‘Grammy Awards’.

Ditë më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore ka konfirmuar për performancën që në këtë event.Ndërsa tani në një imazh që Dua ka publikuar në ‘Instagram’ ka treguar se është bërë gati për të elektrizuar skenënë gjigante të ‘Grammys’.

Kujtojmë që përveç performancës Dua është e nominuar në dy kategori “Artistja më e mirë e re” dhe “Kënga më e mirë e zhanrit Dance”.

Krahas Duas edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Bebe Rexha është nominuar në kategorin “Artisja më e mirë e re”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara