Dua dhe Anwar i lyejnë thonjtë me ngjyrë të njejtë

11:46 | 8 Tetor 2019

Ylli 24-vjeçar i pop-it dhe i dashuri i saj model 20-vjeçar vizituan një artist të famshëm të thonjve Mei Kawajiri – i cili është gjithashtu i preferuari i motrave të Anwar Bella dhe Gigi – për të marrë manikyrët e koordinuar të çiftit.

Kawajiri ndau tre imazhe të thonjve të rinj të çiftit në llogarinë e saj në Instagram.

Lipa zgjodhi një ngjyrë nudo në thonjtë e saj të gjatë e të rrumbullakët, të theksuar me sheshet dhe linjat gjeometrike rozë dhe jeshile, ndërsa Anwar Hadid, zgjodhi një manikyr neoni blu, rozë dhe të verdhë me “APLUS” të shkruar nëpër thonj.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara