Ditë zie për këngëtarin shqiptar, humb personin e dashur

12:29 | 23 Shkurt 2019

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë.

Përmes një postimi në ‘Instastory’ ai ka njoftuar që sot i ka vdekur gjyshja, transmeton Indeksonline.

“Do me mungosh shume gjyshja ime. Me fal qe nuk isha pranë teje kur i mbylle sytë. Te dua dhe do te te dua gjithmonë” kishte shkruar ne postimin e tij Skerdi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara