Demi Rose vë në pah gjoksin gjigant

11:05 | 20 Nëntor 2019

Demi Rose është e njohur për paraqitjet e saja sensacionale dhe provokuese, gjatë daljeve të ndryshme publike.

Bukuroshja së fundi i ka publikuar dy foto në Instagram, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, ndërsa në profilin e saj janë shumë fotografi që nxisin fantazinë, shkruan portali arbresh.info

Demi shfaqet tejet joshëse dhe provokuese, teksa ka ekspozuar gati komplet gjoksin e saj gjigant.

“E para apo e dyta”- ka shkruar Demi pranë fotografive.

Ajo ka marrë komente dhe llajka të shumtë në këto fotografi super atraktive nga fansat e saj të shumtë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara