Demi Rose publikon video joshëse nga plazhi

14:51 | 22 Nëntor 2019

Modelja e njohur, Demi Rose padyshim se është njëra ndër femrat me trupin më seksi në botë. Dhe ajo nuk përton që ta shfaq atë në kreacione të ndryshme, sidomos kostume të larjes dhe veshje të brendshme intime.

Këtë e ka bërë edhe së fundi teksa pa publikuar disa InstaStory tejet seksi dhe provokative, ku është shfaqur në bikini më të vogla sesa madhësia e aseteve të saj, shkruan portali arbresh.info

Me këto foto Demi ka nxitur imagjinatën e meshkujve.

Ndryshe, zeshkania atraktive thotë se zhveshja për të nuk është aspak problem. Në të vërtetë, ajo insiston se më së miri ndjehet kur nuk ka rroba në trup dhe se në shtëpi zakonisht është e tillë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara