Demi Rose ‘provokon’ në bikini të kuqe

20:25 | 9 Shkurt 2019

Ajo konsiderohet me të drejtë një prej femrave më atraktive në botë.

Demi Rose njihet për stilin e saj të jetës i cili është mjaft luksoz dhe me shprehje provokative në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Së fundi modelja ka pozuar buzë detit, teksa kishte vënë në plan të parë të pasmet bombastike në bikini të kuqe.

“Përshëndetje”, është mbishkrimi i saj në foto.

Ndryshe, aktualisht bukuroshja është në lidhje me DJ Chris Martinez, kurse famë mori nga periudha e saj në romancë me Tygan në maj të vitit 2016, pasi ky i fundit ishte në krizë me Kylie Jenner. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara