Demi Rose ‘provokon’ me dekoltenë e hapur

09:57 | 12 Shkurt 2019

Ajo konsiderohet me të drejtë një prej femrave më atraktive në botë.

Demi Rose njihet për stilin e saj të jetës i cili është mjaft i shtrejtë dhe me shprehje provokative në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe në formë veshur në të zeza.

Fustani i saj i zi i ngushtë me dekolte të hapur e bënte Demin të dukej tejet seksi, teksa flokët i kishte drejtuar dhe nuk kishte vendosur asnjë aksesor 23 vjeçarja duket shumë provokuese.

Ndryshe sa i përket jetës private bukuroshja është në lidhje me DJ Chris Martinez, kurse famë mori nga periudha e saj në romancë me Tygan në maj të vitit 2016, pasi ky i fundit ishte në krizë me Kylie Jenner./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara