Demi Rose nuk lë vend për imagjinatë, tregon pjesët intime

14:22 | 22 Maj 2019

Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Ajo numëron afro nëntë milionë ndjekës në Instagram, të cilën presin me kërshëri imazhet e reja që i poston, shkruan portali arbresh.info.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në të brendshme dhe po duket tejet provokative ajo kishte veshur një palë të brendshme të bardha, me të cilat mezi i mbulonte pjesët intime si dhe tregoi edhe një herë linjat e bujshme.

Ndryshe, ajo që po krahasohet me Kylie Jennerin, fillimisht tërhoqi vëmendjen për lidhjen e saj me Tygan, ndërkaq sot është prej femrave më atraktive në botë. /arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara