Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, vishet tejet ngushtë

11:46 | 30 Janar 2019

Modelja e njohur Demi Rose mahnit gjithnjë me linjat trupore.

Së fundmi, ajo ka vendosur t’i japë vetes disa ditë pushimi në një udhëtim në Tajlandë, shkruan portali arbresh.info

Modelja 32 vjeçare është parë e veshur ngushtë teksa është fotografuar nga paparacit. E veshur në të zeza, kombinuar me çizmet e gjata të së njëjtës ngjyrë, Demi linte vend për imagjinatë me linjat e saj trupore superseksi.

Modelja e njohur e cila shpesh krahasohet me Kylie Jennerin erdhi në pah për herë të parë kur ishte ndarë nga ish i dashuri i saj, reperi Tyga.

Ndryshe, Demi për sekretin e formave të saj trupore vlerëson se janë gjenet, shumë punë dhe përkushtim në fitnes dhe një dietë e balancuar janë arsyet pse ajo ka linja bombastike trupore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara