Demi Rose në tanga, ekspozon të pasmet gjigante

14:33 | 9 Nëntor 2019

Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një foto tejet seksi, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, shkruan portali arbresh.info

Demi ka veshur një palë bikini ngjyrë të verdhë, ku nuk ka lënë vend për imagjinatë pasi ka zbuluar pothuajse komplet të pasmet e saj bombastike, si dhe gjoksin gjigant.

Theksojmë se Demi Rose është krahasuar gjithnjë me yllin televiziv, Kylie Jenner, ndërsa fillimisht ka rrëmbyer vëmendje për lidhjen e saj me reperin Tyga. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara