Demi Rose kthen të pasmet gjigante kah aparati fotogafik

10:08 | 23 Nëntor 2019

Demi Rose padyshim se është njëra ndër femrat me trupin më seksi në botë. Dhe ajo nuk përton që ta shfaq atë në kreacione të ndryshme, sidomos kostume të larjes dhe veshje të brendshme intime.

Së fundi, Demi ka ndarë  një foto të këtij lloji ku ka ‘tronditur’, rrjetet me të pasmet e saj gjigante, nga plazhi i bukur i Tailandës, shkruan portali arbresh.info

Ndryshe, zeshkania atraktive në medie e ka konfirmuar se zhveshja për të nuk është aspak problem. Në të vërtetë, ajo insiston se më së miri ndjehet kur nuk ka rroba në trup dhe se në shtëpi zakonisht është e tillë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara