Demi Rose i heq të gjitha për ‘Halloween’

21:53 | 30 Tetor 2019

Demi Rose është e njohur për paraqitjet e saja sensacionale dhe provokuese, gjatë daljeve të ndryshme publike.

Prandaj, 24-vjeçarja nuk i ka zhgënjyer fansat e saj as për festën e ‘Halloween’, shkruan portali arbresh.info

Ajo i ka publikuar disa foto në Instagram dhe duket tejet joshëse me ngjyrë të kuqe. Seks bomba edhe njëherë e ka treguar gjoksin e saj bombastik të cilin e ka mbuluar me një bojë të kuqe.

View this post on Instagram

Diabla 🌹 By @annalingis

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Ndryshe, Demi thotë se për t’ia arritur këto forma nuk ka bërë ndërhyrje, vetëm është kujdesur në ushqim dhe ka punuar shumë në palestër. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara