Demi Rose ekspozon gjoksin e saj gjigant

09:48 | 6 Dhjetor 2019

Modelja e njohur, Demi Rose padyshim se është njëra ndër femrat me trupin më seksi në botë.

Këtë e ka vërtetuar edhe në foton e fundit, teksa është shfaqur provokative ku ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një fustan ngjyrë hiri plotë shkëlqim, Demi ka tërhequr vëmendjen e miliona ndjekësve të saj si dhe medieve rozë.

Ndryshe, zeshkania atraktive thotë se zhveshja për të nuk është aspak problem. Në të vërtetë, ajo insiston se më së miri ndjehet kur nuk ka rroba në trup dhe se në shtëpi zakonisht është e tillë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara