Demi Rose asetet e saj të bollshme në foton e fundit

15:04 | 21 Nëntor 2019

Demi Rose është ndër modelet më të përfolura kjo për faktin që posedon forma bombastike të cilat i ekspozon në çdo paraqitje.

Ajo gjithmonë arrin të marrë vëmendje kudo që shkon, sidomos në postimin e fundit ajo është shfaqur tejet seksi në të brendshme teksa ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike, shkruan portali arbresh.info

Demi Rose e cila u bë e famshme përmes imzheve provokuese të postuara në Instagram njihet edhe për lidhjen e saj me reperin Tyga, lidhja e cila nuk zgjati shumë. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara