Demi Lovato poston imazhe ‘hot’ në bikini

23:52 | 15 Maj 2019

Gjatë këtij viti ishte në overdozë, Demi Lovato është më pak aktive në rrjetet sociale se sa më parë.

Megjithatë, ajo kohët e fundit ka publikuar një fotografi tejet provokative, shkruan  portali arbresh.info.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram ku shfaqet në bikini teksa ka shkruar:

“Realiteti është, unë jam ulur në palestër, jiu-jitsu, duke u ndier shumë në jetë dhe duke ndjerë dridhjet e mia pas stërvitjes”. Kjo më bën të ndihem fuqizuese sepse ndihem sexy dhe unë mund të mbroj veten nga dikush që ndonjëherë përpiqet të më sulmojë. “Çdo madhësi, çdo formë, çdo gjini. Unë kam siguri, por në momentet që jam vetëm, ndihem e sigurt”.

Kujtojmë se bukuroshja kishte përfunduar rehabilitimin në nëntor të vitit të kaluar pas tre trajtimi shkaku i varësisë së drogës dhe alkoolit.

Ndryshe, mbetet e paqartë se sa 26-vjeçarja do të qëndrojë në këtë institucion të vendosur në Los Angelos të SHBA-së. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara