Demi Lovato dhe Mike Johnson në një romancë të re?

09:08 | 19 Shtator 2019

Gjërat mes këngëtares amerikane, Demi Lovato dhe Mike Johnson duket se po nxehen.

Disa ditë pasi një burim tha për PEOPLE se këngëtarja, 27 vjeçe dhe ish-konkurruesi i Bachelorette, 31 vjeç, ishin “duke u njohur me njëri-tjetrin”, Johnson konfirmoi për Entertainment Tonight se dyshja së fundmi darkuan në Los Angeles.

Megjithëse Johnson nuk dha shumë detaje në lidhje me kohën e tyre së bashku, ai nuk ishte i turpshëm të fliste për Lovato.

“Demi Lovato dhe unë shkuam në një takim”, ka thënë ai të mërkurën. “Ajo është mjaft befasuese dhe e mahnitshme. Dhe kjo është gjithçka ajo që mund të them”.

Fotografia e Mike e publikuar në Instagram nga Demi Lovato (Foto: Instagram)

Johnson kishte ndjenja të ngjashme ndërsa u paraqit në ‘Bachelor Happy Hour podcast’ me Rachel Lindsay dhe Ali Fedotowsky-Manno, dhe zbuloi se ai dhe Lovato ishin takuar më shumë se një herë.

Unë mendoj se ajo është e mahnitshme. Ajo është jashtëzakonisht e përulur”, tha ai. “Kur Demi dhe unë jemi bashkë, është gjithnjë e qeshur. Ajo është një femër në tokë dhe unë e respektoj aq shumë. Dhe ajo është thjesht një person me të vërtetë i përulur, vërtet i lezetshëm, me të vërtetë argëtues”.

Johnson më tej shton: “Statusi im i marrëdhënies me Demin – jemi dy njerëz që eksplorojnë njëri-tjetrin”.

Takimi i tyre erdhi pas një kohe të gjatë, edhe pse Demi është interesuar për Johnson gjatë kohës së tij në sezonin e ‘Hannah Brown’ të Bachelorette. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara