Demi bombardon me gjoksin dhe të pasmet e zjarrta

22:01 | 4 Nëntor 2019

Demi Rose ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine të kuqe derisa modelja ka vazhduar ti shijojë pushime në Ibiza

Ajo mori famë për format e saj të kolme dhe fizikun e saj të jashtëzakonshme.

Demi Rose edhe sot ka postuar një foto tepër të nxehtë para 10.5 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, e ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj.

Modelja, ka tregur gjoksin e saj të përmasave të mëdha në bikine të kuqe derisa sot është shfaqur në të brendshme të zeza e ku nuk ka të vëna fare jelek. /Express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara