Debatojnë ashpër Neki Emra dhe Mc Beka

17:49 | 25 Qershor 2019

Të dy janë artistë kosovar të njohur.

Bëhet fjalë për Neki Emra dhe MC Beka, shkruan arbresh.info.

Ata ishin pjesë e një mbledhje të APIK, që është organizatë për mbrojtjen e të drejtave të autorit.

n’ZOOM ishte e pranishme dhe ju sjell detaje ekskluzive nga ky takim.

Neki dhe Beka nisën një ‘konflikt’ mes vete duke diskutuar përqindjen që duhet paguar këngëtari.

Se si u ‘nxe’ situata kur Beka i tha Neki Emrës ‘Ke Kujdes’ e shikoni tek storia e mëposhtme./arbresh.info/

https://youtu.be/8jDsxkTUlDA?t=205

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara