David Beckham lë pa fjalë të gjithë në ‘Wimbledon 2019’

22:07 | 11 Korrik 2019

David Beckham edhe pse i ka 44 vite, ai thjesht lë pa fjalë të gjithë me prezencën e tij në “Wimbledon 2019”.

Ish- futbollisti 44 vjeçar si gjithmonë di shumë mirë të duket në çdo paraqitje, dhe eleganca e tij plot seksibilitet e kthen vëmendjen nga ai. Beckham kishte të veshur një këmishë ngjyrë qielli me kravatë të zezë dhe xhaketë ngjyrë krem.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara