Dan Osborne i lumtur me familjen e tij

16:40 | 18 Mars 2015

Dan Osborne dhe e dashura e tij Jacqueline Jossa duket se po kalojnë periudhën më të mirë të jetës.

Ata janë shfaqyr me vajzën e tyre të sapolindur Ella- në duke shijuar ditën me diell jashtë në natyrë.

Aktori ka qenë i përfshirë në një dramë të nxehtë me ish-të dashurën e tij por Dan tani është përqendruar tek familja e tij vajza Ella dhe partnerja Jacqueline Jossa.

Dan dhe aktorja e ‘Eastenders’ Jacqueline Jossa, bashkë me vajzën e tyre një muajshe Ella, ndiheshin shumë krenar për të dhe tregonin shumë dashuri.

11729_612428122222117_2462752676267062434_n

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara