Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin e njohur italian

11:10 | 19 Nëntor 2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, shkruan portali arbresh.info

Daffy së fundi është duke punuar shumë që gjatë vitit 2020 të lëshoj bashkëpunim ndërkombëtar me reperin italian, Sfera Ebbasta.

Para pak çastesh Dafina ka publikuar një imazh nga Milan i Italisë ku ishte shfaqur bashkë me Ebbasta dhe la mbishkrimin ‘2020, ata nuk janë gat’ dhe etiketoi italianin.

Dafina përndryshe po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit “Ring Ring”, në bashkëpunim me reperin Varrosi – që është pritur shumë mirë nga publiku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara