Dafina Zeqiri ndryshon përsëri look dhe i befason të gjithë!

22:46 | 9 Tetor 2019

Dafina Zeqiri ndryshe mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen.

Disa javë më parë na befasoi të gjithëve, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht.

Tani vjen përsëri ndryshe, por me një paruke e përbërë nga flokë të gjatë bjondë që i japin pamjen e një kukulle barbi./tring/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara