Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues për publikun në mes të skenës

18:04 | 13 Gusht 2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”.

Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube.

Natën e mbrëmshme ato kanë qenë të ftuara për të performuarnë të njëjtin vend, me ç’rast edhe promovuan këngën e tyre më të fundit.

Në një moment, dy vajzat nuk kanë hezituar të bëjnë “twerk” para publikut, duke bërë që atmosfera të ngritet edhe më shumë.

Dafina është ajo e cila ka kërcyer më shumë, ndërsa është dukur tejet provokuese e veshur në të zeza.

Ndërkohë, Tayna gjithashtu dukettë ketë qenë mjaft entuziaste, teksa ka performuar bashkë me kolegen e saj.

Dafin dhe Tayna kanë qenë shumë aktive këtë verë me prurje të shumta muzikore, të cilat janë pritur kryesisht mirë nga publiku. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara