Dafina: Ky është një përjetim që s’do ta harrojmë kurrë

12:46 | 28 Mars 2020

Në këtë kohë pandemie globale, të gjithë u kanë bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi në mënyrë që të evitohet sa më shpejt virusi COVID-19.

Dafina Zeqiri, po e shijon suksesin e projektit të saj më të fundit muzikor në bashkëpunim me Cricket, “Një herë në jetë”, shkruan portali arbresh.info

Kënga është pritur mirë nga publiku dhe kjo gjë vërehet edhe nga komentet e shumta që këngëtarja ka marrë në rrjetet sociale.

Një nga komplimentet më të mira që i ka arritur si mesazh, këngëtarja ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Përveç mesazhit, Dafina ka shkruar edhe disa fjalë falënderimi për të gjithë ata që e mbështetin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara