Daffy përsëri ndryshon stilin e flokëve

13:14 | 9 Tetor 2019

Ndryshimet dhe eksperimentet me flokë duket se nuk do mungojnë asnjëherë nga Dafina Zeqiri.

Këngëtaren shqiptare tanimë e kemi parë me stile të flokëve të llojllojshme dhe siç shihet ajo nuk do ndalet me kaq, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, ajo publikoi fotografi nga vetura, në të cilën shihet me një paruke të bardhë dhe dukej shumë bukur dhe plot stil me ndryshimin e ri në dukje.

Ndryshe, Daffy po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar me projekte muzikore e po ashtu me koncerte të ndryshme, e cila është shumë e kërkuar edhe pas mbarimit të sezonit të verës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara