Daffy bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë

16:02 | 12 Qershor 2019

Dafina Zeqiri, po vazhdon t’i befasojë ndjekësit e saj me imazhet dhe videot provokuese që po sjell.

E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan arbresh.info

Së fundmi, ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, ku shfaqej teksa kërcente në bikini, në tarracën e shtëpisë së saj.

Këngëtarja duket se nuk shqetësohet aspak nga fakti se të tjerët mund ta shohin, madje bën “twerk” pa pushim duke buzëqeshur para kamerës.

Dafina Zeqiri

Publiée par N’Rm I sur Mercredi 12 juin 2019

Ndryshe, projekti i saj i fundit muzikor ishte “La Reina” këngë kjo e cila u pëlqye tej mase nga fansat e saj anë e kënd botës. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara