“Çun haram”, fëmija në foto sot është emër shumë i njohur për publikun

12:08 | 6 Prill 2020

Më shumë se kurrë, në karantinë po hapen arkivat.

Emra të njohur të estradës, tani më shumë se kurrë janë aktiv në rrjete sociale.

Ata po kujdesën madje që të publikojnë gjëra pozitive, në mënyrë që ditët në karantinë ti tejkalojnë më lehtë.

Linda Halimi e ka publikuar një foto të shkëputur nga koha kur ishte fëmijë.

Bazuar në stilin ajo e ka quajtur veten “çun haram”.

Sa i përket projekteve muzikore së fundmi e ka publikuar këngën e re “Gur” dhe po punon për album.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara