Covid 19 rrit shqetësimin e Meghan për djalin

01:25 | 14 Korrik 2020

Së fundmi një burim për Daily Mail ka thënë se ish-dukesha dhe bashkëshorti i saj Harry janë të shqetësuar për djalin e tyre, Archien. Ai për shkak të situatës së pandemisë nuk po arrin të krijojë miqësi.

Përveç kësaj duket se Meghan e sheh veten shumë më lartë se familjet që jetojnë pranë saj në Los Angeles dhe për këtë arsye ajo nuk dëshiron që Archie të qëndrojë me ta. Duket se dukesha qenka shumë më e shqetësuar për miqësitë e djalit se sa për pandeminë e cila ka ndryshuar përgjithmonë mënyrën e jetesës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara