Çka po e lidh Capital T me BimBimmën?

15:13 | 27 Korrik 2019

BimBimma muajin e kaluar promovoi librin e tij.

Ai atë e ka titulluar ‘PO E ZI’, shkruan arbresh.info.

Vargjet epike të tij janë pëlqyer nga të gjithë.

Në promovimin e ‘PO E ZI’ kanë marrë pjesë edhe artistë tjerë të njohur.

Mes tyre edhe Capital T i cili u pa pas mungesës së madhe në mediat vendore.

n’ZOOM ishte pjesë e saj dhe ju sjell detajet nga ky promovim./arbresh.info/

 

https://youtu.be/Hb-MEke9uX8?t=1027

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara