“Çka m’bane” vjen nga Edona Llalloshi (VIDEO)

15:40 | 11 Korrik 2017

Këngëtarja e njohur Edona Llaloshit sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Videoklipi është e punuar nga EMFcreative, shkruan arbresh.info.

“Çka m’bane”, është titulli i këngës më të re nga Edona.

Ndryshe dihet se Edona është një nënë e përkushtuar e një vajze dhe një djali./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara