Çiljeta uron me shami festën e Bajramit (Foto)

14:37 | 17 Korrik 2015

Edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka uruar me rastin e festës së Bajramit, por me një formë pak më ndryshe.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet me kokën e mbuluar me shami.

Po ashtu këngëtarja ka shkruar edhe një urim të gjatë, siç vijon:

“Na iku nje nga muajt me te bukur qe ka Allahu..dhe pse ikja e kti muaji kaq te bukur per paqe dhe harmoni iku mos u merzit se si do vi perseri vetem kur te vi mireprite mire dhe kur te vije inshallah do vije me miresi dhe dashuri ne familjen tende Zoti ju Meshirofte familjarisht. Urimin e keni nga thellesia e Zemres, Gezuar Bajramin“☝❤”.

ciljeta

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara