Christina Aguilera e Demi Lovato me himn feminist

15:28 | 16 Maj 2018

Këngëtarja me njërin nga zërat më të fortë Christina Aguilera është bërë bashkë për një këngë me këngëtaren Demi Lovato, shkruan portali arbresh.info.

Këngën që dyshja me zëra potent kanë sjellur është “Fall in Line”.

Kjo këngë u kushtohet vajzave dhe grave për t’u mos konformuar në rolin e përcaktuar gjinor nga të tjerët.

Singlli po konsiderohet një himn fuqizues feminist./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale