Chrissy Teigen dhe John Legend janë duke jetuar momentet më të mira së bashku.

11:45 | 10 Gusht 2018

Prindërit e dy fëmijëve, Miles dhe Luna, kanë qenë duke i kaluar pushimet në Bali për 2 javët e kaluara dhe si gjithmonë në stilin e Chrissy, ajo ka dokumentuar cdo moment nga pushimi i tyre.

Shpërndaje në rrjete sociale