Chris Brown nuk i reziston fotos së fundit të Rihannas, komenti i tij çuditi fansat

20:56 | 20 Shtator 2019

Dyshja kanë qenë në lidhje, por marrëdhënia e tyre përfundoi në mëngjesin e 8 shkurtit të vitit 2009, kur Chris e rrahu Rihannën aq keq, duke e bërë për spital.

Por siç duket Chris Brown ende nuk e ka harruar ish-të dashurën e tij seksi, shkruan portali arbresh.info

Ai ka habitur sërish fansat me komentin që ia la Rihannës.

Rihanna së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën reklamon linjën e re të të brendshmeve, e në fokus ka të pasmet. E shtrirë në shtrat pranë një llampe, ajo dukej më atraktive se kurrë më parë, duke marrë gjithë vëmendjen.

Në mesin e shumë komenteve dhe pëlqimeve, të bie në sy komenti i Chris Brown, i cili i shkruan “Dëshiroj të jem llampa”.

Ndryshe, kujtojmë se Chris u akuzua për sulme kriminale dhe kërcënime muajin e ardhshëm, para se të pranonte fajin për një akuzë të vetme kriminale.

Këngëtari u urdhërua të shërbente pesë vjet provë në shërbim të komunitetit dhe këshillimit për dhunën në familje. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara