Çfarë po ndodhë me Capital T dhe Vildane Zenelin ? (Foto)

13:24 | 22 Qershor 2015

Çifti më i ri tek estrada shqiptare është mes supermodeles seksi Vildane Zeneli dhe rep këngëtarit Capital T.

Në fakt, e vërteta është ndryshe, ato të dy nuk janë martuar vërtetë por kanë realizuar një fotosesion si nuse e dhëndër, fotosesion ky që do të përcjellë projektet e të dy artistëve në vazhdim.

capital-t

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara