Çfarë fshihet pas titullit të albumit të ri të Gashit?

15:11 | 23 Maj 2020

Gashi ka zbuluar përse e titulloi albumin “1984”.

Gashi është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilave jep informacione rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimit të fundit, reperi ka treguar për fansat e tij përse albumi i ri i tij titullohet “1984”.

Ai thotë se në atë vit janë martuar prindërit e tij dhe po ashtu disa prej këngëve më të mira u lansuan atë vit.

“Albumi 1984…prindërit e mi u martuan më 1984…disa prej këngëve të të mira u publikuan më 1984..dhe unë dëshirova të kthej ndjenjën e njëjtë me këtë muzikë të re”, ka shkruar Gashi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara