Capital T zbulon datën dhe orën e lansimit të këngës së re

14:39 | 22 Maj 2020

Capital T zbulon datën dhe orën e lansimit të këngës së re.

Trim Ademi, reperi i njohur si Capital T ka bërë të ditur datën e lansimit të këngës së re.

Nesër në mesnatë në orën 00:00 do të lansohet projekti i ri i quajtur “Flawless”.

Paralajmërimi është bërë me një pikturë e cila ngre dilema se çfarë do të ketë prapa saj, e ndërlidhur me projektin e ri.

Kënga e re pritet të lansohet me videoklip.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara