Capital T shfaqet në formë të mirë fizike

20:34 | 31 Maj 2020

Reperi ka arritur ta mbron formën gjatë karantinës.

Capital T përveç se konsiderohet si një nga artistët më të mirë në të kënduar, ai llogaritet edhe si njëri me fizikun më përket në estradë.

Autori i hitit ‘Akull’ ka lëshuar një fotografi minuta më parë në llogarinë e tij ku shihet teksa relaksohet në një pishinë të mbyllur, dhe siç edhe shohim pandmeia nuk ka ndikuar negativisht në formën e tij fizike.

Ndryshe, Capital T me disa paralajmërime që ka bërë ka njoftuar se gjatë muajit qershor pritet ta lëshoj edhe albumin e tij më të ri ‘Skulpturë’.

View this post on Instagram

Sunday Funday po thojne 🕹

A post shared by Capital T (@truekapo) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara