Capital T ‘dridhi’ skenën në Tiranë

08:14 | 21 Shtator 2019

Reperi i njohur kosovar, Capital T mbrëmë ka mbajtur koncert madhështor në qendër të Tiranës.

Ai ka bërë të ditur se i është përkushtuar një kohë të gjatë organizimit të këtij koncerti, që e quan projektin më të madh në karrierë i cili i ka kushtuar rreth 200 mijë euro, shkruan portali arbresh.info

Në skenën gjigante ai performoi hitet e tij, të cilat i solli ndër vite, ndërsa përveç tij kënduan edhe Yll Limani dhe Alban Skënderaj.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara