“Bye Bye” e Taynas dhe Dafina Zeqirit arrin dy milionë klikime

15:17 | 13 Gusht 2019

Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’.

Kënga e cila u lansua dy ditë më parë tashmë ka arritur të mbledh mbi dy milionë klikime në kanalin ‘Youtube’, teksa është kthyer në një hit veror.

Me tu paralajmëruar ky projekt, pritej një rezultat I tillë duke u nisur nga fakti që të dyja njihen për hite të shumta.

Krahas këngës plotë ritëm, Tayna dhe Dafina sollën edhe disa skena të ‘nxehta’ që e kompletuan edhe më shumë këtë projekt.

Kujtojmë që përveç, ‘Bye Bye’ edhe projektet paraprake të dy artistëve ishin tejet të suksesshme, Tayna solli ‘Pasite’ në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, ndërsa Dafina publikoj ‘Lule lule’ me reperin, Lumi B.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara