Buta lanson këngën e re “Edi Rama”

20:37 | 13 Dhjetor 2019

Reperi i njohur, Buta ka publikuar këngën, “Edi Rama” të cilën e kishte paralajmëruar ditë më parë.

Kënga e realizuar edhe me videoklip tashmë është lansuar në kanalin “Youtube”, shkruan portali arbresh.info

Kënga u realizua në studion e RedBox Entertainment, muzika nga Klajdi Hoxhaj ndërsa videoklipi nga Alban Selimaj.

Ndonëse njihet për projektet unike, besohet se dhe ky projekt do të mirëpritet nga fansat e shumtë të tij të shumtë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara