Bukuroshja angleze ua merr mendtë të gjithëve në rrugë

00:35 | 17 Qershor 2019

Ylli televiziv anglez, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle të shtunën në mbrëmje.

Të gjithë i kishin sytë tek ajo, për shkak të gjoksit dhe të pasmeve bombastike.

Bukuroshja e “Geordie Shore” dukej superseksi, me një fustan të ngushtë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara