Brenda shtëpisë luksoze të Getinjos

01:46 | 10 Korrik 2019

Një reper i njohur në skenë.

Bëhet fjalë për Getinjon, përcjell arbresh.info.

Ai aktualisht jeton bashkë me vëllaun dhe kunatën por në periferi të Prishtinës e ka një shtëpi luksoze.

n’ZOOM ishte në shtëpinë e reperit nga Ferizaj ku ndau me shikuesit momente nga jeta e tij private.

Detajet i sjell intervista e mëposhtme./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara