Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey

20:20 | 13 Tetor 2019

Justin Bieber ua ka mundësuar fansave përmes fotografive që të shohin disa pjesë të shtëpisë së tij në Beverly Hills.

Në rezidencën në vlerë prej 7.7 milionë eurosh, ai jeton me bashkëshorten e tij, modelen Hailey Baldwin (tash Bieber).

25-vjeçari dhe 22-vjeçarja u martuan për të dytën herë në një ceremoni luksoze në South Carolina, ndërsa çdo ditë publikojnë imazhe nga jeta e tyre luksoze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Bieber, i cili ka pasuri në vlerë prej 265 milionë dollarësh (240 milionë euro), në profilin e tij në Instagram i ka publikuar disa fotografi, në të cilat shihen pjesë të shtëpisë.

Disa prej fotografive të publikuara në rrjetet sociale, mund t’i shihni më poshtë. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

Kitty family follow @kittysushiandtuna

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara