Bomba ruse nuk heziton, format bombastike i ekspozon

20:15 | 16 Nëntor 2019

Modelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale dhe mediat rozë, ku nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike trupore, shkruan Indeksonline.

Për këtë, ajo ka fituar simpatinë e miliona fansave, që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo gjatë një paraqitje, edhe njëherë e ka dëshmuar se jo rastësisht konsiderohet si ‘bombë’, duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Kujtojmë që modelja tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara