Blero zbulon se cili artist do ta këndojë këngën e dasmës në martesën e tij

01:09 | 14 Shtator 2019

Blero ka treguar se cili është artisti që do të këndojë kur ai dhe Afrona të hyjnë në sallën e dasmës.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika po kryejnë përgatitjet e fundit të dasmës.

Blero dhe Afronë së shpejti kurorëzojnë dashurinë me martesë, ndërsa detajet e dasmës i kanë bërë të ditura përmes rrjeteve sociale.

Së fundi, përmes një fotografie, Blero ka bërë të ditur se Yll Limani do ta këndojë këngën e dasmës në martesën e tij.

“Pikrisht ky artist shok dhe shpirt i paq do te na  kendoj kengen e dasmes. vella Yll Limani”, ka shkruar Blero.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara