Bleona Qereti shkëlqen në ESPY Awards (Foto)

13:10 | 16 Korrik 2015
Bleona Qereti ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve nga televizion amerikan ESPN.
Bleona Qereti ka shëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve ESPY Awards në Amerikë.

Krah shumë të pranishmëve të famshëm, Belona është paraqitur si një yll i vërtetë me një fustan të shkurtër e të zi e me detaje të bukura.

Bleona ka lënë flokët të lëshuar dhe grimi jo shumë i rëndë i ka shkuar për mrekulli me pamjen. BLEONA 11694879_944802738919941_8805423951029590099_n 11745902_944802745586607_5716330846309488733_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara