Bleona feston ditëlindjen e 40-të

12:10 | 15 Maj 2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të.

View this post on Instagram

#birthday #girl #aunaturel #cabosanlucas #loscabos

A post shared by Bleona (@bleona) on

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Bleona ka zgjedhur një lokacion mjaft luksoz, dhe bëhet fjalë për Las Ventanas al Paraiso.
Ky vend ndodhet në pjesën jugore të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, gjersa përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, Bleona duket se po ia kalon si më së miri në përvjetorin e saj të ditëlindjes.

View this post on Instagram

Viva #Mexico #happybirthday to me 💕

A post shared by Bleona (@bleona) on

“Viva Mexico, shumë urime ditëlindjen për mua”, shkruan ajo në mbishkrimin e një prej imazheve, ndërsa shfaqet mjaft atraktive./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara